Descad logo Creative Interiors & Furniture Kreatywne Wnętrza i Meble

Projektowanie wnętrz mieszkalnych - meble kuchenne na wymiar

Pracownia Projektowa DESCAD - Creative Interiors & Furniture oraz Firma STOLZEN połączyła wspólne możliwości techniczne, technologię , wiedzę i doświadczenie w realizacjach mebli projektowanych i produkowanych na wymiar dla naszych klientów w fabryce Stolzen. Oferta obejmuje meble kuchenne, pokojowe, do sypialni, garderoby, pod RTV, do hotelu oraz meble specjalistyczne.

Nasze doświadczenie projektowe, pasja oraz kreatywne pomysły naszych projektantów pozwalają przy współudziale fachowców firmy Stolzen wykonać dla państwa meble kuchenne na wymiar, spełniające najwyższe standardy, zawsze z najwyższej jakości materiałów, wyposażonych w akcesoria uznanych i sprawdzonych firm na rynku światowym jak Egger,Blum czy Rejs. Realizacje projektowe naszego autorstwa zapewnią Państwu satysfakcjonujący efekt realizowanej inwestycji, a także pozwolą zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty. Profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal na każdym etapie realizacji projektu są tym, co łączy nasze projekty i co pozostaje niezmienne.

Nasza Pracownia Projektowa to kreatywna przestrzeń dla osób ceniących jakość, dostosowanie każdej przestrzeni mieszkalnej do indywidualnych potrzeb, materiały i komponenty niezawodnych producentów oraz efektywna współpraca. Meble to nasza pasja, Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm rodzi jakość, która dla nas jako zespołu projektowo - realizacyjnego DESCAD-STOLZEN jest najwyższym priorytetem.

Zapraszamy do współpracy

Wspólną propozycją DESCAD-STOLZEN w zakresie mebli kuchennych do apartamentów i mieszkań jest kolekcja BASIC. Kolekcja oparta o fronty z płyt Perfect Sensys oraz Feelwood firmy Egger oraz niezawodne akcesoria i wyposażenie firmy Blum i Rejs gwarantuje nowoczesny design, ponadczasową kolorystykę oraz funkcjonalność, trwałość i komfort użytkowania.
W naszym katalogu prezentujemy państwu najpopularniejsze zestawienia kolorystyczne i funkcjonalne, więcej informacji przedstawiamy tu: Katalog Mebli kuchennych BASIC - 2023 - Zobacz

Realizujemy meble kuchenne na wymiar z frontami z szerokiej kolekcji Stolzen , w wielu stylach : klasycznym, nowoczesnym ,skandynawskim , Art Deco , w wersjach z masywu Dębowego , fornirowane okleinami naturalnymi i modyfikowanymi, z MDF-u , płyt laminowanych w wykończeniu od super matowych do wysoko połyskowych.

Meble kuchenne na wymiar - Zamówienie to kilka prostych kroków:

Wszystkie projekty mebli możecie Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym oraz zlecić nam wykonanie i montaż, zawsze zwracamy koszt projektu zaliczając go w cenę mebli przy podpisaniu umowy oraz gwarantujemy ceny fabryczne mebli. Poniżej prezentujemy schemat nawiązania współpracy od projektu do realizacji, to kilka prostych kroków do profesjonalnej realizacji projektowo-produkcyjnej.

I Etap - Zakup i realizacja projektu

1 KROK

WYBIERZ I KUP PROJEKT W SKLEPIE

Wybierz pakiet projektowy dopasowany do twoich potrzeb i zamów go w naszym sklepie internetowym. Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem sklepu. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy na twój adres email wszystkie niezbędne dokumenty niezbędne do realizacji usługi.

2 KROK

PRZEŚLIJ WYMIARY I WYTYCZNE DO PROJEKTU

Po otrzymaniu umowy i załączników zapoznaj się z nimi, postępuj zgodnie z instrukcją, wypełnij formularze skompletuj dokumenty wg przesłanej listy i odeślij do nas. Po otrzymaniu dokumentów rozpoczynamy pracę z projektem zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

3 KROK

ODBIERZ PROJEKT
WSTĘPNY

W terminie 7 dni roboczych otrzymasz projekt wstępny zawierający:
1. Rys.1- funkcjonalność pomieszczenia
2. Wizualizację wstępną
Po otrzymaniu wizualizacji wstępnej i rzutów pomieszczeń możesz nanieść poprawki i przesłać projekt do wykonania korekty.

4 KROK

ODBIÓR GOTOWEGO
PROJEKTU

Po otrzymaniu twojej akceptacji przygotujemy projektu wykonawczy i wyślemy link do twojego Flipbooka. O tego momentu możesz przeglądać dokumentację online gdziekolwiek jesteś. Dokumentację można także wydrukować z przesłanej aplikacji. Dokumentacja będzie dostępna online przez 180 dni.

II Etap - Realizacja mebli

5 KROK

WYCENA PROJEKTU

Po otrzymaniu twojej akceptacji przygotujemy wycenę projektu kuchni. Przed podpisaniem umowy możesz zamówić dodatkową usługę pomiaru pomieszczenia i weryfikacji wykonanego projektu w twoim mieszkaniu. Po akceptacji projektu wykonamy ewentualne korekty projektu i wycenę końcową realizacji.

6 KROK

PODPISANIE UMOWY

Po wykonaniu dokumentacji i wyceny podpisujemy umowę wykonawczą i przekazujemy projekt do realizacji produkcyjnej. Wszystkie zabudowy mebli kuchennych realizujemy w terminie od 30 do 60 dni . Przy podpisaniu umowy otrzymujesz gwarancję ceny w dniu podpisania umowy.

7 KROK

PRODUKCJA MEBLI

Nasz partner handlowy - Fabryka mebli STOLZEN realizuje projekt w zawsze na czas , zgodnie z projektem i dbałości o najwyższy poziom wykonania mebli. Wszystkie meble i komponenty wytwarzane są na miejscu w fabryce, co gwarantuje jakość i terminowość produkcji oraz gwarancję ceny w dniu montażu mebli.

8 KROK

MONTAŻ MEBLI

Po wykonaniu kuchni poinformujemy Cię o wykonanym zadaniu i ustalimy termin montażu mebli w Twoim mieszkaniu. Ekipa montażowa Firmy Stolzen zamontuje meble oraz sprzęt AGD. Na wykonane meble otrzymasz 24 m-c gwarancji a na akcesoria Blum dożywotnią gwarancję. Zawsze możesz liczyć na nasz serwis, nawet po okresie gwarancyjnym.

W ramach kompleksowej obsługi otrzymasz:

Profesjonalny pomiar pomieszczenia (Opcja - zapytaj)

Projekt mebli kuchennych Bezpłatna wycena projektu oraz zwrot kosztów projektu przy podpisaniu umowy realizacyjnej

Ceny fabryczne - gwarancja ceny w dniu podpisania umowy realizacyjnej

Fachowy montaż i serwis- gwarancja 24 m-ce

Wykonamy dla Państwa w pełni spersonalizowany projekt wnętrz lub mebli, wyprodukujemy i zamontujemy meble oraz uruchomimy sprzęt AGD w terminie określonym w umowie , dając na nasze meble 24 miesięczną gwarancję producenta mebli. Projekt który otrzymacie Państwo w formie Flipbooka będzie zawsze z wami, na waszym smartfonie, w każdej chwili będziecie państwo do niego powrócić i zapoznać się z dokumentacją techniczną, wyceną końcową a także zestawieniem elementów wyposażenia, kolorami ścian i innymi ważnymi informacjami które będą przydatne podczas zakupów innych elementów wnętrz.
Przykład dokumentacji prezentujemy tu: DOKUMENTACJA ZESTAWU MEBLI KUCHENNYCH DESCAD - Zobacz

Jesteś zainteresowany projektem, realizacją , masz pytania napisz do nas.