Stolzen – pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto wybrać meble i fronty marki Stolzen?

W firmę Stolzen wyznajemy zasadę indywidualnego podejście do każdego klienta. Słuchamy bardzo uważnie, czego klient potrzebuje i oczekuje i to właśnie staramy się mu dać w naszych produktach wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Firma Stolzen produkuje meble i fronty z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów.

Daje to gwarancję, że produkowane towary posłużą długie lata.

Warto wiedzieć, że wiele elementów mebli produkowanych przez Stolzen, jest tworzone ręcznie, z niezwykłą wprost dbałością o każdy szczegół i jakość ich ogólnego wykonania.

Stosujemy wszelkie dostępne na rynku rozwiązania wspierające układy odpowiedzialne za otwieranie i zamykanie szafek czy szuflad. Pozwalają na niemal bezszelestną pracę tych elementów, często uruchamianych elektronicznie lub  delikatnym  dotknięciem .

Czym wyróżniają się meble marki Stolzen?

Nowoczesny park maszynowy a jednocześnie tradycyjne podejście do tworzenia perfekcyjnych mebli – Taka właśnie filozofia cechuje firmę Stolzen, która, wykorzystując zaawansowane technologie, tworzy niesamowite meble „z duszą”.

Firma Stolzen jako producent frontów, szafek , elementów wyposażenia szuflad i wielu innych detali gwarantuje niezawodność wykonanych  mebli.

Warto również wskazać, że wszystkie produkty Stolzen tworzone są według tradycyjnych, sprawdzonych technologii produkcji mebli. Tu zawsze ostatnie zdanie należy do człowieka – projektanta,technologa i wykonawcy, która dba o jakość szczegółowego wykończenia mebli. To sprawia, że meble Stolzen posiadają prawdziwy charakter.

Meble Stolzen po 10 latach intensywnego użytkowania wyglądają jak nowe. Taki wystrój kuchni to inwestycja na długie lata.

Jak zamówić meble w firmie Stolzen?

Żeby stać się szczęśliwym posiadaczem mebli wykonanych w naszej fabryce, można:

  • udać się do salonu współpracującego z naszą fabryką
  • przekazać własny projekt do weryfikacji i wycen
  • bezpośredni kontakt z projektantem w siedzibie firmy
  • poprzez kontakt z przedstawicielem handlowym
Jak złożyć zamówienie w firmie Stolzen?

Zamówienie lub zlecenie wykonania wyceny należy  przekazać w formie pisemnej  (fax, e-mail) do poszczególnych przypisanych adresów lub osób odpowiedzialnych za dany rejon (mapka kontaktu) lub bezpośrednio, odwiedzając siedzibę firmy.

Telefonicznie zamówienia nie są przyjmowane.

Gdzie mogę obejrzeć modele mebli marki STOLZEN?

Firma Stolzen wykonuje meble kuchenne i fronty meblowe na indywidualne zamówienie klientów. Wzory konkretnych mebli i frontów można obejrzeć na naszej stronie internetowej oraz w naszych katalogach  produktowych oraz siedzibie firmy.

Co powinienem wiedzieć o produktach marki Stolzen?

Produkty firmy Stolzen tworzone są z zastosowaniem najnowszych trendów wzorniczych i jakościowych. Gwarancją najwyższej jakości jest zaś nasza specjalistyczna i wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy oraz nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie w tej branży.

Stolzen to marka gwarantująca najwyższy poziom w meblarstwie.

Rozwijając się niezwykle dynamicznie przez te wszystkie lata, staliśmy się jednym z czołowych producentów frontów meblowych wykonanych z drewna, a także frontów fornirowanych oraz lakierowanych.

Jesteśmy jednym z czołowych producentów frontów meblowych wykonanych z drewna, a także frontów fornirowanych oraz lakierowanych.